Konsolidace půjček

09.06.2015 07:09

Jste v situaci, kdy splácíte několik rozdílných půjček? Jednu půjčku například na byt, druhou na novou koupelnu a k tomu všemu ještě uvažujete o exotické dovolené na splátky? Nebo snad vázne několik nevýhodných splátek na Vaší nemovitosti?

Konsolidace půjček Vám především zaručí snížení Vašeho měsíčního zatížení rodinného rozpočtu a s ním spojené zjednodušení všech odeslaných plateb. Nemusíte se vůbec o nic starat, všechny dluhy budou za Vás zaslány přímo všem Vašim věřitelům, a to i v případě, že již máte například exekuci. S exekutory nebudete muset nic vyjednávat, neboť vše kompletně vyřídíme za Vás. Podmínkou půjčky je pouze sjednání zástavního práva k Vaší nemovitosti (bytu v osobním vlastnictví, rodinnému domku, stavebnímu pozemku či jen ke komerčnímu objektu), nebo je možné ručit nemovitostí 3.osoby, kdy žadatel o půjčku nemusí nemovitost přímo vlastnit. Odhad nemovitosti je proveden zcela zdarma a veškeré náležitosti ohledně smlouvy a podmínek Vám následně poskytne obchodní zástupce.

Konsolidace půjček víceméně značí spojení více nevýhodných úvěrů a půjček v jednu o dost výhodnější půjčku s jednou menší měsíční splátkou, při které si výši Vaší splátky můžete rozložit na delší časové období, než tomu bylo doposud. Pro konsolidaci Vašich úvěrů jsme schopni pro Vás vybrat tu nejlepší možnost a to tak, aby zatížení pro měsíční finanční rozpočet bylo co nejnižší. 

Konsolidace půjček bývá buď bankovní, nebo nebankovní refinancování Vašich úvěrů v závislosti také na tom, zda již máte nějaký záznam v registru dlužníků či jej máte čistý.

Konsolidace půjček je snadno dostupný a hojně žádaný produkt, se kterým nebývá spojené náročné vyřizování a zbytečná administrativa. Stačí pouze vybrat tu nejvýhodnější společnost na trhu, která Vám ve Vašich ohledech vyjde naprosto vstříc, a pak už jen postačí, abyste si našly pár minut na podání žádosti, která může mít buď podobu on line, nebo osobní schůzky.

Zpět

Provident půjčky © 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode