Půjčka bez doložení příjmu

01.04.2014 10:47

Procházíte se po obchodech a rádi byste si pořídili nějakou pěknou věc na sebe? Brání Vám v tom prázdná peněženka a nulový zůstatek na Vaší kreditní kartě? A víte o tom, že je možné jí dostat do plusového záznamu během chvíle a vyhlídnuté zboží si můžete odnést ještě dneska domu?

 

Půjčka bez doložení příjmu je inovací doby, kdy máte potřebu peněz například během víkendu, kdy nejste schopni doložit svůj příjem ze zaměstnání, a nechce se Vám čekat do všedního dne.  Potom není problém zažádat o tento druh půjčky, protože ta Vám poskytne finanční prostředky i bez výše zmíněného dokladování a to během několika pár hodin. Půjčka bez potvrzení příjmu se nezajišťuje ani ručitelem ani žádnou zástavou, a je pro Vás k dispozici kdykoliv se Vám zlíbí. Půjčka bez potvrzení o příjmu je Vaším společníkem při nákupech, při výletech či jiných aktivitách.

 

Půjčka bez potvrzení příjmu je přehledná díky své stálé nepohyblivé splátkové politice, což jednoduše znamená, že nikdy nedoje k tomu, že by Vás překvapila změna úrokové sazby a výše Vaší měsíční splátky se nečekaně zvýšila.  Tyto praktiky u nás neprovozujeme, neboť naše služby a podmínky jsou předem ujednány ve smlouvě, kterou máte možnost prodiskutovat s někým z řad Vašich právníků.

 

Peněžní prostředky za pomocí půjčky bez potvrzení příjmu lze obdržet několika způsoby, přičemž jeden z nich je bankovní převod z účtu na účet, další je při osobní schůzka a ten poslední je složenka zaslaná na adresu Vašeho trvalého bydliště. Je jen na Vás, kterou cestu převodu si vyberete, stejně tak jste pánem při výběru délky splatnosti.  Doporučujeme tedy všem, co si náš produkt půjčka bez potvrzení příjmu vybrali, aby všechna pro a proti důkladně zvážili, a pak se s námi spojili ohledně podepsání smlouvy.

Zpět

Provident půjčky © 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode