Rychlá půjčka

22.06.2015 07:31

Máte zájem o vskutku rychlou půjčku, která je zcela bez registru a doložení příjmu? Nyní máte možnost, neboť na trhu je mnoho společností nabízející dostupné nebankovní úvěry před výplatou a to pro jakékoliv účely. Od teď netřeba čekat na zdlouhavé schvalovací procesy, které ne vždy bývají pozitivní, obzvlášť, pokud potřebujete menší spotřebitelský úvěr pro splnění Vašich tajných přání.

Rychlá online půjčka se poskytuje vesměs od 1000,- Kč do 8000,- Kč, přičemž délku splatnosti lze rozložit až na dobu 31 dní. Výhodou této rychlé půjčky bývá také v tom, že předem jste vždy seznámeni, kolik bude nutné celkem splatit a jaké poplatky jsou s půjčkou spojeny.

Veškerý proces schválení rychlé půjčky je velmi jednoduchý, a netrvá déle jak pár minut od zaslání vyplněné žádosti.

Všechno, co je nutné pro její získání udělat je pouze vyplnit stručnou žádost, kde zadáte Vaše údaje o jménu, datu narození, bydlišti a také o tom, jakou částku si chcete vypůjčit a na jak dlouho.

Jistě není každý v situaci, kdy by měl přístup na internet, a tak o tento druh půjčky je možné zažádat také prostřednictvím SMS zprávy. Podrobnější informace jak tuto SMS zprávu zaslat najdete jistě na příslušných stránkách poskytovatele.

Rychlá půjčka taktéž umožňuje prodloužení půjčky, kdy v den termínu splatnosti si klient ve svém klientském profilu na webu dané společnosti může požádat o prodloužení o zvolený počet dní. Zaplacením určitého poplatku za prodloužení bude následně termín splatnosti okamžitě prodloužen.

Zpět

Provident půjčky © 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode